Hakkimizda

.

NEDEN BİZ
NEDEN BİZ

Türkiye genelindeki özel sektör, sivil toplum kuruluşu ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik olarak proje döngüsü yönetimi ve girişimcilik alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlayan bir kuruluştur.
 
Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

İLKELERİMİZ
İLKELERİMİZ

DEĞER YARATMA 
Temel amacımız müşterilerimizin yalın ve değer yaratan süreçler elde etme çalışmalarına katkıda bulunmaktadır, bu nedenle tüm eğitim ve danışmanlık programlarımızı bu amaca hizmet edecek şekilde hazırlamaktayız.

ULAŞILABİLİRLİK
Eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz sizlerle birlikte olduğumuz süreler ile sınırı değildir. Bize telefon veya elektronik posta ile ulaşabilirsiniz. Sorularınıza yanıt bulabilmeniz için her zaman yanınızdayız.

İŞBİRLİĞİ
Bizim için ;
müşterilerimizin AMACIMIZ ifadesinde belirtilen alanlardaki bilgi ve deneyim ihtiyaçlarının karşılanması bir görev, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik çözümlerin geliştirilmesi en öncelikli konudur.

FİKRİ MÜLKİYET ve GİZLİLİK
Birlikte çalışmalarımız esnasında, müşterilerimizin fikri mülkiyetinde olan konulara ve gizliliği olan bilgilere ulaşmamız söz konusu olacağından, öncelikle bu bilgilerin hiçbir şekilde üçüncü şahıslara aktarılmayacağını taahüt ederiz.

ÇÖZÜM İNANCI
Her sorunun mutlaka bir çözümü vardır ancak bu çözümü elde edebilmek için önce ;
- sorunun çözülebileceğine inanmak
- sonra da sorunu çözmeyi istemek gereklidir.
Bu anlayıştan yola çıkarak, sıfır arıza, sıfır iş kazası ve sıfır kalite hatası hedeflerinin ulaşılabilir hedefler olduğu inancını sağlamak, ve iş arkadaşlarımızı, bu hedeflere ulaşabileceklerine inandırmak görevlerimiz arasındadır.